Торжество істини

Торжество істини


   27 марта 2009     1301
У народі кажуть: від суми і тюрми не зарікайся. Тільки вчора життя здавалось щасливим і безтурботним, а сьогодні раптом - проблеми із законом. Найчастіше у таких випадках людина розгублюється, втрачає контроль, і самостійно захистити свої інтереси не в змозі.
Тоді на допомогу приходять представники професії, яка допомагає людям відстоювати свої права, свою гідність, свою власність.


Головне правило, яким керуються адвокати, - не нашкодити, а всі сили необхідно спрямувати на підзахисного, який потребує підтримки.

Сім'ю Михайлових біда також спіткала несподівано: синові було пред'явлено звинувачення і взято під варту. І хоч батьки були впевнені, що хлопець не винуватий, сім місяців син провів у камері…

Походивши по адвокатських конторах, знайомі порекомендували звернутися до Леоніда Федоровича Недужка, який ретельно вивчивши справу, заспокоїв батьків: їх син не винний, і він докаже це в суді.
Зовсім скоро вони впевнились, що доля сина в надійних руках. Справа «тріщала» по швах - і невдовзі адвокат довів у суді, що хлопець не був причетний до розбірок ділків із землею.

Леонід Федорович дійшов до істини у цій справі, і Михайлови повірили, що справедливість все-таки є.
Родина висловлює вдячність Леоніду Федоровичу Недужку, бажає йому міцного здоров'я, успіхів у професійній діяльності, всіляких благ і звичайного людського щастя!


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56