Депутати підтримали спортсменів

Депутати підтримали спортсменів


   8 июня 2015     805
П’ятого червня відбулась позачергова сесія Новомосковської міської ради VI-го скликання на яку було винесено єдине питання – „Про внесення змін до рішення міської ради від 31.01.2013р. № 761 «Про продовження терміну дії міської Цільової комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту у м. Новомосковську до 2016 року».

Перед депутатами виступила Т. Шевцова, начальник комітету з фізичної культури та спорту, яка пояснила нагальність проведення позачергової сесії із даного питання.
- Від депутатів сьогодні залежить чи отримають зарплату працівники фізкультурно-спортивної галузі, - зазначита Тетяна Шевцова, - адже уже близько півроку бюрократичні процедури гальмують вирішення цього питання.

Не обійшлося на сесії і без зауважень до ФСТ Україна. Ірина Калюжна, заступник міського голови з питань соціального захисту та розвитку соціально-культурної сфери зазначила, що у сьогоднішніх непростих економічних умовах, ФСТ слід було б оптимізувати свою роботу зменшивши адмінапарат. Наголосила вона і на тому, що досі школа не виконала доручення, яке було дане їй на минулій сесії і стосувалося зміни статуту.

У підсумку ж депутати одностайно підтримали проект рішення.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è