Операція «СПЕЦСИГНАЛ»

Операція «СПЕЦСИГНАЛ»


   3 апреля 2009     1930
Останнім часом почастішали випадки безпідставного використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв на транспортних засобах, водії яких ігнорують ПДР та своїми діями створюють небезпечні ситуації для інших учасників дорожнього руху.

На виконання вимог Указу Президента України від 22.11.2007 № 1136/2007 "Про вдосконалення порядку використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв на транспортних засобах", забезпечення рівності учасників дорожнього руху та дотримання ними правил дорожнього руху, в період з 25.03.2009 по 24.04.2009 запроваджено проведення загальнодержавної операції під умовною назвою "Спецсигнал".

Основним завданням цієї операції є активізація роботи з виявлення фактів незаконного встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв під час нагляду за дорожнім рухом, при проведенні державної реєстрації (перереєстрації) та державного технічного огляду . При цьому спеціальні світлові і звукові спеціальні пристрої, які мають ознаки підробки або термін їх дії закінчився, будуть демонтуватися та вилучатися, а винні особи притягуватися до адміністративної відповідальності.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

О. Обух, старший ДАІ ВДАІ з обслуговування м. Новомосковська та Новомосковського ГУМВС України в Дніпропетровській області, майор міліції

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56