Святкування Дня Державного прапора та Дня незалежності України на Новомосковщині пройшло без порушень громадського порядку

Святкування Дня Державного прапора та Дня незалежності України на Новомосковщині пройшло без порушень громадського порядку


   25 августа 2015     1042
День Державного прапора та День незалежності України – це данина поваги та наше національне свято, під час якого на території Новомосковщини пройшли урочисті заходи за участю представників органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу місцевих рад, культури та громадськості.

Охорону громадського порядку на території міста та району під час проведення масових заходів, присвячених святкуванню Дня Державного прапора та Дня незалежності України, забезпечувало 90 працівників міліції. Були вжиті заходи для забезпечення охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху, особлива увага приділялася посиленню правопорядку в місцях масового перебування людей, навколо будинків органів державної влади і місцевого самоврядування, об’єктів життєзабезпечення населення. Порушень громадського порядку під час заходів не допущено.

Правоохоронці дякують місцевим мешканцям та гостям за те, що громадяни в черговий раз продемонстрували високий рівень культури під час відзначення національного свята.

Т.М. Попова, майор міліції


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è