Миколайчики від Новомосковської поліції

Миколайчики від Новомосковської поліції


   21 декабря 2015     1714
Для більшості сімей новорічні свята починаються 19 грудня, коли за традицією Святий Миколай приносить дітям подарунки. Але не всім дітям пощастило виховуватись в щасливих сім’ях, де підтримуються добрі традиції. У новомосковських поліцейських, крім рідних дітей, є велика родина дітлахів – вихованців школи-інтернату № 7, якими вони опікуються. І напередодні свята, 18 грудня, посланці Новомосковського відділу поліції були запрошені на свято в цій родині і з подарунками завітали до неї.

Концертна програма, підготовлена малечею, зворушувала душу: вона раділа через те, що ці створіння не втратили віру в краще майбутне, а сумувала через їхню нелегку долю.

Начальник Новомосковського відділу поліції полковник поліції Рибак Віктор Станіславович спільно з начальником кадрового забезпечення відділу підполковником поліції Чухлєбовим Ігорем Олександровичем привітали підшефних зі святом та подарували всім дітям солодкі подарунки.

Свято добігло до свого кінця, а на душі й досі тепло, попри те, що за вікном зима... І важливо не те, ЩО дарували правоохоронці, а ЯК. А дарували з любов’ю в серці до дітей і з впевненістю, що їх увагу й турботу, хоча й таку невелику, діти відчувають серцем.

Т.М. Попова, майор поліції


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è