Проводиться реєстрація кандидатів в комісію з атестації поліцейських

Проводиться реєстрація кандидатів в комісію з атестації поліцейських


   19 февраля 2016     1706
Шановні мешканці міста Новомосковськ
та Новомосковського району!


Розпочався процес атестації співробітників Національної поліції. Атестаційні комісії будуть складатися з представників громадськості, ЗМІ, правозахисних організацій.


Основним завданням атестаційної комісії буде забезпечення якісного та прозорого процесу атестації співробітників поліції. Атестаційна комісія оцінює професійні та особистісні якості працівника і приймає фінальне колегіальне рішення про його/її придатність до служби в поліції.

Режим роботи комісії буде визначений її головою і передбачає регулярні засідання, а також проведення співбесід з співробітниками, які тимчасово виконують функції керівників підрозділів Національної поліції.

Пропозиції щодо кандидатів будуть прийматися від громадських, правозахисних організацій, міжнародних проектів технічної допомоги, народних депутатів та засобів масової інформації.

З вимогами до кандидатів ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області http://www.dp.npu.gov.ua.

Для участі у роботі атестаційних комісій заповніть анкету за посиланням http://www.dp.npu.gov.ua/uk/publish/article/211372, та з Вами зв’яжуться перед початком атестації у Дніпропетровській області.

Т. М. Попова, Новомосковський відділ поліції


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è