Ліс – багатство Новомосковщини!

Ліс – багатство Новомосковщини!


   11 мая 2016     3454
Новомосковщина завжди славилася своїми чудовими лісами. Тому ніколи не бракувало бажаючих відпочити під їх густою тінню, подихати свіжим хвойним повітрям, насолодитися справді заворожуючим співом птахів і взагалі, хоч на деякий час відірватися від повсякденних проблем, котрі заполонили кожну хвилину людського життя. Але серед бажаючих відпочити є ті, що віддячують природі купами сміття, мотлоху, багаттям та попелищем, а через них і руйнівними пожежами. Та не треба забувати – що ліс також жива істота і потребує уважності та людяності.

З метою охорони лісів Новомосковщини від пожеж Новомосковським відділом поліції спільно з працівниками лісової охорони та пожежниками на протязі всього літнього періоду, зокрема вихідних днів, будуть проводитися профілактичні рейдові заходи по виявленню правопорушників, які порушують правила поводження з вогнем у лісі. До речі, адміністративне законодавство передбачає покарання за порушення вимог пожежної безпеки у лісах (ст. 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення) у вигляді штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а знищення або ушкодження лісу у результаті необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки у лісах, що привело до лісної пожежі або розповсюдженню лісної пожежі на значній площі, тягне за собою покарання у вигляді штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Пожежно-небезпечний період на Новомосковщині встановлений з 01 квітня до 15 жовтня поточного року, тому постійно будуть проводитися заходи по охороні лісів спільно з працівниками служби екологічної безпеки та представниками Партії Зелених України.

Переконливо просимо всіх жителів Новомосковщини обмежитися відвідуванням соснових лісів в період, коли температура повітря перевищує +25 градусів, також не розводити вогнищ в лісі, не палити стерню біля лісу, траву в полезахисних смугах, обмежитися в’їздом у лісну зону на відпочинок автотранспортом, розводити багаття на території біля дитячих таборів або баз відпочинку.

У випадку виявлення пожежі або первинного запалювання лісу потрібно залити вогонь водою або загасити гілками. При неможливості це зробити самостійно – негайно повідомити про пожежу, її місце в Новомосковський державний лісгосп за телефоном 7–94-37 або протипожежну службу 101.

О.В. Волок, начальник сектору Новомосковського ВП


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è