Профілактика задля зменшення злочинності

Профілактика задля зменшення злочинності


   30 июня 2016     2913
З 14 по 24 червня на території Новомосковщини проводилася оперативно-профілактична операція «Нагляд», спрямована на зменшення злочинності шляхом профілактичного впливу на раніше судимих осіб.

Адміністративний нагляд – це система тимчасових примусових профілактичних заходів спостереження і контролю за поведінкою окремих осіб, звільнених з місць позбавлення волі, що здійснюються поліцією.


До осіб, щодо яких встановлено адміністративний нагляд, за постановою суду можуть бути застосовані частково або у повному обсязі такі обмеження:
  • заборона виходу з будинку (квартири) у визначений час, який не може перевищувати восьми годин на добу;
  • заборона перебування у визначених місцях району (міста);
  • заборона виїзду чи обмеження часу виїзду в особистих справах за межі району (міста);
  • реєстрація в поліції від одного до чотирьох разів на місяць.

Адміністративний нагляд відповідно до ст.5 Закону України „Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі” встановлюється терміном від одного року до двох років і не може перевищувати термінів, передбачених законом для погашення або зняття судимості.

В цей період офіцерами новомосковської превентивної поліції перевірено 20 піднаглядних та 49 раніше судимих осіб, в тому числі 14 – звільнених з місць позбавлення волі відповідно до «Закону Савченко».

Окрім цього, в ході операції 12 раніше судимих осіб було поставлено на облік, а також складено 12 адміністративних протоколів за недотримання піднаглядними правил адміністративного нагляду і встановлених щодо них обмежень (ст. 187 КУпАП). Особлива увага приділялася виявленню фактів незаконного зберігання зброї, наркотичних засобів і прекурсорів, а також припиненню операцій з металобрухтом без передбаченого законом дозволу.

Т.М. Попова,
Новомосковський відділ поліції


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è