Тазик замість фонтану

Тазик замість фонтану


   5 июня 2008     2691
Наше місто сюрпризів та подарунків поповнилось недавно ще одним - фонтаном (чи то басейном) біля новозбудованого «СІТІ-ЦЕНТРУ» поряд з вулицею Радянська, 32.
Назвати фонтаном згадану споруду у повному розумінні цього слова язик не повертається. Розміщений на белебні, де нещадно пече сонце, він може радувати хіба що дуже витривалих до високих температур. Жодного деревця навкруги! Лише тротуарна плитка, яка, нагріваючись на сонці, ще більше підвищує температуру повітря. Оце так інвестор пан Лебєдєв! За чималий шмат землі - отакий тазик «відмочив» городянам! Якщо вже не спромігся посадити дерева, то хоча б клумби спланував.
Чи не тому люди не ймуть віри іншим комерційним проектам, що такі горе-інвестори компрометують себе подібним чином?


Ще хочеться акцентувати увагу новомосковців на центральному вході-виході «СІТІ-ЦЕНТРУ». Будьте уважні, шановні! Бо якщо ловитимете гав, виходячи на вулицю, то можете легко потрапити під колеса автомобілів, що на швидкості мчать повз цю помпезну будівлю.

Та що поробиш, про нас з вами влада мало піклується, головне, аби привабливий клімат для інвесторів був. Заради цього можна навіть перенести осьову частину вулиці Радянської у цьому місці на 2,5 метри. І нічого! Закон для таких ділків не писаний.

Цікаво, де ж побудує обіцяну громадську зупинку цей підприємець? Теж на дорозі?
Небайдужий житель, І. Білий


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Еженедельник "Весник Присамарья"

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56