Добрі починання

Добрі починання


   28 мая 2009     1348
Просити або вимагати щось від влади наші громадяни вже звикли. А от зробити щось хороше для всіх - не кожен зможе.
Тому більш ніж похвальна ініціатива мешканців будинку №9 по вулиці Українській, які не стали чекати чиєїсь допомоги, а вирішили самостійно облаштувати свій двір.


Ідею подав Андрій Сидоренко. Батькові двох дітей набридло спостерігати, як діти тиняються захаращеним двором, не знаючи куди себе подіти. Неприємно було споглядати, як сусідки-пенсіонерки ховалися від сонця у напіврозваленій альтанці, де і присісти було ніяк. Тому Андрій вирішив сам узятися до справи - звернувся за допомогою до батька, підключив друзів, інших мешканців будинку і почав приводити двір до ладу.

Для початку - прибрав територію від сміття. Потім дружною командою посадили на подвір'ї дерева - молоденькі берізки, зробили пісочницю, а також розмітку для футбольного і баскетбольного майданчиків, вкопали стовпчики, які незабаром мають обгородити сіткою...
Як тільки дозволила погода - взялися лагодити альтанку (на фото) - навіть заасфальтували її, а заразом полатали дірки і на прилеглій частині дороги.

У найближчих планах бригади активістів - встановити карусель для малечі, розповів представникам ЗМІ батько Андрія - Микола Іванович Сидоренко. Звичайно, для того, щоб зробити все якнайкраще, потрібні великі кошти - тільки землі для спортивних майданчиків, за словами М. Сидоренка, треба 50-60 машин. Тому, звісно, не відмовилися б від спонсорської допомоги. Але і за відсутності останньої не опускають рук - роблять все власними силами.

Таким людям - активним, налаштованим на позитив, хочеться побажати успіху у всіх починаннях. Якби побільше в місті було подібних громадян, то, безперечно, ми швидше б наблизились до міста європейського зразка, а городянам жилося б краще.

Будемо сподіватись, що добрі започаткування мешканців будинку №9 не залишаться поза увагою, і будуть підтримані новомосковцями!


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

А. Чиндрова

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55