ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ


   26 октября 2009     1464
14 жовтня в Новомосковському міському відділі міліції вже вдруге в цьому році відбувся День відкритих дверей для школярів-випускників з метою популяризації роботи правоохоронців серед молодого покоління.
Цього разу до підрозділу завітали старшокласники Новомосковського ліцею «Самара». Їм показали чергову частину, розповіли про структуру Новомосковського міськвідділу міліції, пріоритети служби та навчання у вищих навчальних закладах системи МВС. В актовій залі школярам були продемонстровані відеоматеріали про основні моменти роботи новомосковської міліції, надані інформаційні картки з номерами телефонів та іншою інформацією про міліцію.


З цікавістю дивилися старшокласники на експонати міліцейського музею, в якому ознайомилися з історією міського відділу, а родзинкою екскурсії стало відвідання тиру, де школярі мали можливість ознайомитись зі зброєю, потримати її в руках та провести розбирання-збірку пістолета Макарова і автомата Калашнікова під керівництвом фахівців.

Наприкінці зустрічі працівники сектору кадрового забезпечення розповіли про можливість безкоштовно отримати вищу юридичну освіту в навчальних закладах системи МВС та кожному надали пам'ятку з переліком цих закладів. Тож маємо надію на те, що незабаром ряди місцевої міліції поповняться молодими, мужніми та самовідданими кадрами.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Т. Попова, майор міліції

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56