Кожному хотілось подарувати частинку душі

Кожному хотілось подарувати частинку душі


   26 октября 2009     1466
Підводячи підсумки суспільно-корисної роботи громади міста, хочу зупинитись на школах, де знаходиться найцінніший потенціал майбутнього, - діти.
У зв'язку з вересневими заходами мені довелося, за запрошенням педколективів, відвідати кілька шкіл міста. Хочу зупинитись на відвідинах шкіл №6 та №16.
У школі №6 особливості навчально-виховного процесу відчув, поспілкувавшись з учнями 9-Г класу на уроці мужності, патріотичного та екологічного виховання. Тепер можу з упевненістю сказати на адресу ЗОШ №6 - Україна має майбутнє. Так тримати!


У школі №16 навчаються щирі та привітні діти. Зовні їх альма-матер непоказна, але вона затишна і відкрита для всіх. Школа має широкий, просторий зелений двір, щедро залитий сяйвом лагідного сонця. Тут працює дружний, високопрофесійний шкільний колектив, який вчить дітей впевнено крокувати у майбутнє.

Мені пощастило поспілкуватися не лише з адміністрацією школи, а і з учнями 1, 2, 3 та 4 класів - основою золотого фонду будь-якої школи. Мені, голові ради ветеранів, відрадно було поспілкуватися з цікавими, правдивими, допитливими дітлахами. Ось вони, ті, хто прийде після нас. У кожного хочеться вкласти частинку своєї душі.
Насамкінець ще раз звертаюсь до громадськості - перемогу треба здобувати силою розуму, а не зброї.
В добру путь, діти! З нами Бог! Слава Україні!


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

М. Васюк, голова ради ветеранів територіальної організації «Присамарська»

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55