Добрi справи повертаються сторицею

Добрi справи повертаються сторицею


   11 декабря 2009     1734
Сучасне життя просто неможливо уявити без комп’ютера. Сьогодні за нього сідає не лише працівник офісу. З комп’ютером має бути на «ти» і студент, і школяр – він необхідний для поліпшення якості навчального процесу, особистого розвитку. Але, на жаль, сьогодні не всі можуть дозволити собі мати як персональний комп’ютер, так і викладача, який навчить правил користування ПК.

Громадська організація «За чисте місто» пішла назустріч тим дітям, які мають потребу у подібному навчанні і організувала безкоштовні курси користувачів персональним комп’ютером для дітей з малозабезпечених сімей. Така ініціатива працює вже не один рік поспіль, і, як показав досвід, є значною підмогою для новомосковців.

Людмила Миколаївна Желуденко наразі працює з сімома учнями 8-9 класів з різних шкіл міста. З кожною групою проводить по 12 занять.

- Діти знайомляться з правилами користування ПК, вивчають різні програми, - розповідає Людмила Миколаївна. - Після кожної пройденої теми виконують завдання і, відповідно, отримують оцінки. Всі навчаються успішно, адже розуміють, що все це знадобиться їм у житті. Після закінчення курсів школярі отримують сертифікати.
Враженнями від відвідин курсів діляться і самі школярі.

Каріна заняттями дуже задоволена: – Тут дуже цікаво і викладач гарний – усе докладно пояснює. Я багато чого тут дізналася, навіть навчатися у школі стало легше. Наприклад, тепер вмію працювати з таблицями, графіками, рамками, все це знадобиться мені у майбутньому.

Олександр настільки захопився роботою на комп’ютері, що планує обрати спеціальність, пов’язану з ПК. - Коли я прийшов на курси, не дуже у програмах розбирався, а тепер уже багато чого можу. Після курсів приходжу додому і відпрацьовую викладений матеріал.

Кажуть, що добрі справи завжди повертаються сторицею. Якщо ж вони спрямовані на найголовніше – наших дітей, то принесуть користь всій державі, яку незабаром творитиме молоде покоління.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

А. Гузь

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55