У місті буде новий світлофор

У місті буде новий світлофор


   27 ноября 2009     2027
Нещодавно звичний для новомосковців пішохідний перехід біля Літака було перенесено на кілька метрів ближче до Сіті-Центру. Розмов стосовно цієї події було багато: перенесли через будівництво об'єкту зліва від Літака, спеціально для того, щоб відразу можна було потрапити до торговельного центру і т. п.
Читачі газети цікавляться, з якою метою було зроблено ротацію звичного для них переходу.
Відповісти на це запитання ми попросили начальника комбінату комунальних підприємств м. Новомосковська Олександра Володимировича Громадського.


- Так, перехід дійсно перенесли. Згідно рішення сесії міської ради тут має бути встановлений світлофор, тому на сьогодні проводяться відповідні роботи. Плануємо за тиждень-два закінчити монтаж. Так що нічого екстраординарного не відбувається.

Підтвердив законність такого рішення і начальник відділу ДАІ Микола Володимирович Голубничий.
- Змістили перехід згідно відповідних стандартів. Новий світлофор буде розміщено на декілька метрів далі від перехрестя, що убезпечить перехід небезпечної траси. Є рішення сесії міської ради, питання вирішено і в обласному управлінні Державтоінспекції. Ми просто його виконуємо.

Як повідомила прес-служба міськвиконкому, управлінням архітектури було розроблено проект, а дорожня служба міста зробила відповідні розмітки на вулиці Радянській для встановлення світлофора.
Тож незабаром пішохідний перехід стане цілком безпечним для пішоходів.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Т. Харківських

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55