Донеччина та Луганщина стануть головним іспитом для нового президента

Донеччина та Луганщина стануть головним іспитом для нового президента


   30 мая 2014     1546
Про це заявив губернатор Дніпропетровщини Ігор Коломойський під час марафону «Дніпропетровщина. Вибори Президента України 2014», який відбувся в регіоні.
Очільник області зазначив, що на нового Президента України чекає перший непростий іспит: «У нього будуть Луганськ і Донецьк, і його подальше президентство залежатиме від того, як він з цим впорається».


Також губернатор зазначив, що у нього не виникало сумнівів щодо успішного проведення виборів у Дніпропетровській області.

«Підготовка йшла повним ходом. Усі ділянки були готові, комісії сформовані. Різні чутки ходили, але ми підготувалися до всіх варіантів. Тому побоювань у мене не було. У день виборів о 8 ранку всі дільниці були відкриті, й процес голосування розпочався», – сказав Ігор Коломойський.

Усім виборцям губернатор побажав швидкого закінчення негараздів, які наразі є в країні.

«Бажаю, щоб ми жили в єдиній та мирній Україні, щоб нарешті ті негаразди, які нас спіткали, швидше закінчилися. І щоб більше не лилася кров», – зазначив він.


Також Ігор Коломойський зазначив, що його рішення про подальше перебування на посаді губернатора не залежатиме від результатів виборів.

«Воно залежить від стабілізації ситуації, – сказав Ігор Коломойський. – Наш регіон, на жаль, є прикордонним до неспокійних областей – Луганської та Донецької. Ми сподіваємося, що у них все заспокоїться, налагодиться, вони повернуться в лоно нашої улюбленої незалежної України і підтвердять, що вони є її частиною – частиною єдиної і неподільної держави».


Прес-служба ОДА


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è