Недієздатний депутатський корпус

Недієздатний депутатський корпус


   12 июня 2014     1860
Упертості, з якою депутати Новомосковської міської ради відмовляються працювати на громаду, можна лише дивуватися. Через відсутність більшості з них у черговий раз не відбулося сесійне засідання, яке планувалося провести минулої п’ятниці.

Цього разу депутати, які не прийшли на сесію, знехтували своїми обов’язками не лише по відношенню до городян, але й до гостей міста. Ними стали біженці зі сходу нашої країни. Схоже, потрапили вимушені переселенці із вогню в полум’я, оскільки через бездіяльність місцевих «народних слуг» проблеми з їх облаштуванням у нашому місті затягуються на невизначений час. Виявляється, ворогами можуть бути не лише ті, хто бере у руки зброю. Депутатський мандат теж за бажання можна перетворити на засіб боротьби зі своїм народом.

Один із одинадцяти присутніх у залі депутатів К. Пузирь звернувся до міського голови з пропозицією віднайти механізми для розпуску недієздатного депутатського корпусу, який блокує роботу цілого міста. А городяни нехай самі визначаться із тим, кому цього разу вручати мандат довіри.

Недієздатний депутатський корпус


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è