вибори відбудуться навесні

вибори відбудуться навесні


   21 октября 2009     1646
Вибори депутатів місцевих рад відбудуться 30 травня 2010 року. Таке рішення ухвалили депутати Верховної Ради у вівторок, 20 жовтня. За ухвалення проекту постанови № 5097 (на заміну) проголосувало 390, при мінімально необхідних 226 депутатах.

Вибори відбудуться лише для тих депутатів місцевих рад міських, селищних або сільських голів, які були обрані 26 березня 2006 року. Рада доручила Центральній виборчій комісії вжити заходи з фінансового і матеріально-технічного забезпечення підготовки і проведення цих виборів, а Кабінету Міністрів - забезпечити їх фінансування за рахунок передбачення коштів в державному бюджету на 2010 рік.

Нагадаємо, раніше автори цього проекту постанови депутати Ради Олександр Лавринович (фракція Партії регіонів) і Андрій Портнов (фракція Блоку Юлії Тимошенко) пропонували Раді призначити чергові вибори в місцеві ради на 30 травня 2010 без уточнення термінів їх обрання.

Відтепер і місцеві ради і міські голови обиратимуться терміном на п'ять років. Останні вибори до місцевих рад відбулися в березні 2006 року.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Соломія Швайка

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56