Політика подвійних стандартів?

Політика подвійних стандартів?


   24 декабря 2010     1825
Після зміни влади у місті у нас, журналістів незалежних ЗМІ, нарешті, з’явилася надія, що тепер ми матимемо вільний доступ до всіх джерел інформації. Не далі як у минулому числі газети ми повідомляли про круглий стіл, який відбувся у міській раді, про «наведення мостів» між засобами масової інформації та владою.

Здавалося, що розмова вийшла відвертою і щирою, і обидві сторони домовилися: влада – мати об’єктивну інформацію у місцевих ЗМІ, а редактори газет та каналів телебачення – правдиво її висвітлювати. На цій зустрічі панувала атмосфера доброзичливості та взаєморозуміння, і не залишалося сумнівів, що щось може затьмарити чи зіпсувати ці стосунки.

Але буквально через день довелося засумніватися у щирості можновладців. Знімальна група АТН та журналісти газети «ВП» прийшли на засідання міськвиконкому, щоб висвітлити його роботу.
Та коли до зали зайшов міський голова С. Мороз, одразу звернувся до прес-служби із запитанням, чи є у журналістів акредитація.

Як повідомила голова прес-служби Т. Кармалицька, « ... є лише на дві наші газети та місцеве радіо». Отакої! Нам, «чужим», у залі місця не знайшлося. Шоковані таким поворотом подій, журналісти покинули залу засідань.
Ось так швидко міський голова зруйнував мости, навіть не побудувавши їх. Що керувало міським головою: бажання продемонструвати владу, чи спрацювала політика подвійних стандартів?


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56