На чужій війні страждали й гинули свої

На чужій війні страждали й гинули свої


   17 февраля 2011     1127
Як і кожного року, збираються 15 лютого біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам новомосковці, щоб вшанувати пам’ять своїх земляків, згадати тих, хто віддав своє життя та здоров’я чужій, незрозумілій війні...
Важко навіть уявити, що пережили і як почувалися в ті роки рідні, чиї сини, батьки чи брати «отдавали интернациональный долг» в далекій країні, як вони з тривожним трепетом чекали пошти, що могла принести чорну звістку... Таких сімей по всій Україні дуже багато. Не загоюються пекучі рани втрат, не забуваються рідні обличчя, які назавжди залишилися у граніті.


Незважаючи на різні думки офіційних і неофіційних осіб, загиблі у цій страшній війні вважаються справжніми героями. Вони посмертно покрили себе невмирущою славою воїнів, які не порушили Присягу, а сумлінно виконували свій військовий обов’язок. І не їх вина, що вони стали заручниками недолугої й короткозорої політики верхівки КПРС.

У день спомину воїнів-інтернаціоналістів багатолюдним був мітинг на їх честь. За традицією, лунали промови, служили панахиду, а до підніжжя пам’ятника лягли букети барвистих квітів.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56