Акція «Новомосковськ має талант!»

Акція «Новомосковськ має талант!»


   12 мая 2011     1854
29 травня з 10.00 у приміщенні великої зали Палацу культури металургів відбудеться акція «Новомосковськ має талант!», організована телеканалом СТБ, управлінням культури та туризму міськвиконкому та правлінням ВАТ «Інтерпайп НМТЗ». У ході акції буде визначено найкращі таланти нашого міста.

Переможці (перші три премії) отримають цінні подарунки, а саме: Володар першої премії отримає благодійну допомогу у грошовій формі в розмірі 3 000 гривень. Володарю другої премії телеканал СТБ надає можливість скористатися програмою «Телеканал СТБ запрошує в гості» для двох персон за графіком 2 дні/1 ніч. Володар третьої премії запрошується телеканалом до відвідання знімального процесу гала-концерту телевізійної передачі «Україна має талант! Третій сезон» або «Танці з зірками» (в прямому ефірі) в м. Києві для двох персон.

Реєстрація учасників акції «Новомосковськ має талант!» відбуватиметься з 11 травня 2011 року у приміщенні Палацу культури металургів за графіком: понеділок – п’ятниця з 15.00 до 17.00.

Для заповнення анкети необхідно при собі мати фотокартку 3 х 4 см, ксерокопію паспорту, ксерокопію ідентифікаційного коду. Учасникам, які не досягли 18-річного віку, мати з собою ксерокопію свідоцтва про народження та бути у супроводі законних представників, які повинні мати з собою ксерокопію паспорту та ідентифікаційного коду.

Учасники, виступи яких будуть у музичному супроводі, повинні мати при собі СD-диск з 1 треком для прослуховування. Телефони для довідок: 7-13-25, 7-10-58.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Управління культури та туризму Новомосковського міськвиконкому.

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56