Дiти - наш найдорожчий скарб

Дiти - наш найдорожчий скарб


   10 июня 2011     1813
Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вчителів, вихователів.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості – подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання її прав.

У день свята на головну площу міста та у міський парк висипала малеча з усіх шкіл міста. У парку діти розважалися на атракціонах, грали в ігри, а на площі ім. Леніна було влаштовано конкурс малюнка.

Бажаючих позмагатися у вмінні передавати свої фантазії крейдою було так багато, що дехто чекав своєї черги, відпочиваючи поряд у холодку на травичці. Старанно виводили діти різноманітні малюнки, на яких – мама, сонце, квіти, веселка, салюти, море, тварини, слова «незалежність», «Україна»... Дитяча щирість, безпосередність підкуповують, викликають посмішку. Діти роблять дорослих добрішими, і саме вони здатні змінити світ на краще.
Завдання дорослих – не зрадити дитяче бачення навколишнього світу, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Ми, дорослі, повинні зігріти кожну дитину теплом свого серця, увагою і турботою. І вони в майбутньому вибудують правильну модель управління країною. Сьогоднішні школярі завтра стануть кваліфікованими менеджерами, управлінцями, фінансистами, міністрами... Сприймаючи світ правильно, вони вибудують таку країну, де кожному буде затишно і комфортно жити.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Тамара Харківських. Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55