Небесный карнавал-2011

Небесный карнавал-2011


   11 августа 2011     966
Такого у Новомосковську ще не було. Кілька днів поспіль жителі мали можливість спостерігати за величезними кулями, які зависали рано-вранці над містом, викликаючи подив, щире захоплення, бажання також піднятися над землею.

Таку радість подарували місту учасники міжнародних змагань з повітроплавання на Кубок губернатора Дніпропетровської області. Спортсмени з Молдови, Румунії, Росії, Литви і України демонстрували свій високий професіоналізм, виконували поставлені перед ними завдання, і, врешті-решт, їх результати були представлені на суд журі, яке визначило переможців, кожному з яких були вручені дипломи та сувеніри.

Головний приз – Кубок губернатора, – який вручив голова обласної ради Євген Удод, дістався Владиславу Сагану з Дніпропетровська. Перше місце та Кубок Партії регіонів також завоював представник обласного центру Максим Демчук. Почесне друге місце виборов Сергій Заволан із Кишинева (Молдова), а приз за третє місце повіз до Великих Лук (Росія) Дмитро Кравченко.

Євген Удод, вітаючи присутніх із подією, висловив сподівання, що започаткований фестиваль стане традиційним на Дніпропетровщині і залучатиме все більше прихильників цього надзвичайно цікавого виду спорту.
Без сумніву, повітряні пілоти підкорили і серця новомосковців, адже величезні кулі на центральній площі міста додали Новомосковську особливого шарму та привабливості, чогось святкового та незвичайного. Тому кожен поспішав сфотографуватися на фоні повітряних велетнів, закарбувати на згадку цю надзвичайну подію.
Сподіватимемось, що наступного року ми знову зустрінемось з підкорювачами неба і знову отримаємо насолоду від споглядання цього чудового дійства.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Тамара Харківських. Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56