Даішники всерйоз взялись за попутки. Знайомляться з усіма пасажирами

Даішники всерйоз взялись за попутки. Знайомляться з усіма пасажирами


   1 марта 2012     1539
Працівники Новомосковського відділу Державтоінспекції активізували роботу по виявленню нелегальних пасажироперевізників.
Автор цих рядків був очевидцем, як сьогодні зранку на зупинці біля літака патрульні працівники ДАІ попросили документи у водія сріблястої мазди, яка за усіма правилами заїхала на парковку і почали допитуватися на якій підставі він перевозить пасажирів, які щойно до нього сіли.


Водій почав запитувати у правоохоронців, чи порушив він правила дорожнього руху, заїхавши на парковку.
Даішники ж почали звинувачувати його у неліцензійному пасажироперевезенні (ст. 39 Закону України "Про автомобільний транспорт").
Водій сказав, що це його знайомі, на що молодий працівник ДАІ без дозволу водія у брутальній формі відкрив салон автівки та почав витягувати пасажирів, питаючі, як їх звати, хто вони такі і чи знають вони водія.
Даішники всерйоз взялись за попутки. Знайомляться з усіма пасажирамиУ полеміку в'язалися інші пасажири, яки чекали на транспорт, після чого даішники врешті-решт віддали водію документи та відпустили.
Казали, що вчора якась жіночка стояла на зупинці і переписувала номери усіх авто, які в'їжджали на зупинку.
Як відомо, з цієї зупинки можна легко доїхати до сусіднього Дніпропетровська попутнім транспортом, який істотно полегшує життя забитим під зав'язку у години пік маршрутним таксі.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

місто на Самарі

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    57