Патріарший візит до Новомосковська

Патріарший візит до Новомосковська


   23 мая 2013     6491
18-20 травня Дніпропетровську область з першосвятительським візитом відвідав Святійший Патріарх Київський та всієї України-Руси Філарет. У рамках візиту Святійший Владика освятив храм Різдва Пресвятої Богородиці у м. Дніпропетровську і провів Божественну літургію. Також було освячено хрест під будівництво кафедрального собору, що знаходиться у парку ім. Воронцова.

Патріарх відвідав і наше місто та провів у Свято-Троїцькому храмі УПЦ КП (настоятель – о. Микола Капралик) всенічне богослужіння. Супроводжував Святійшого Владику керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ КП єпископ Дніпропетровський і Криворізький Симеон.

Патріарший візит до НовомосковськаНовомосковські віряни отримали від Володики благословіння та прослухали патріаршу проповідь.

19 травня у м.Дніпропетровську Владикою було проведено конференцію, приурочену святкуванню 1025-річчя хрещення Руси-України. Наступного дня Патріарх зустрівся з представниками обласної влади та провів прес-конференцію для представників засобів масової інформації.

Андрій Александрович


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 3)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56