Відкриття нового танцювального сезону 2014

Відкриття нового танцювального сезону 2014


   22 августа 2013     1450
За метеопрогнозами спекотних днів стає дедалі менше, але на початку осені все одно стане жарко. У вересні найвідоміша хореографічна спільнота Новомосковська відкриває новий танцювальний сезон.

7 вересня у ПК "Металург", о 16.00 Творча спілка «Майбутнє хореографії» презентує святковий концерт «Відкриття танцювального сезону 2014». Вхід на концерт безкоштовний, а культурно-розважальна програма вражає насиченістю, бо учні та викладачі кращих шкіл Новомосковська продемонструють найвидовищніші постановки, що здобули високі оцінки на танцювальних змаганнях в Україні. Творча спілка презентує напрямки, що викладаються у школах, щоб кожен мав змогу обрати танцювальний стиль до смаку. Для наймолодших творчій колектив підготував вистави лялькового театру.

«В новому сезоні ми знову підіймаємось на новий рівень у розвитку, — коментує голова Правління спілки Дмитро Горошко. — Запрошуємо музикантів для супроводу танцювальних заходів, відкриваємо Bomond Dance School у Дніпропетровську, впроваджуємо інноваційні курси та головне — продовжуємо виховувати нове покоління професійних танцівників і хореографів».

У вересні двері у світ танцювального мистецтва відчиняють усі школи спілки:
- Студія сучасного танцю «Бомонд» (контемпорарі, класичний танець, гімнастика)
- Школа сучасного танцю «Майбутнє хореографії» (джаз-денс, класичний танець, вокал)
- Школа хіп-хопу "Funked Heads" (hip-hop, house, ragga jam)
- Студія бального танцю "New-Moscow Ballroom" (стандарт, латіна, весільний танець)
- Дитяча група "Малятко" (хореографія, гімнастика, вокал)
- Школа брейкдансу "B-Advanced" (top rock, power moves, freezes)
- Група оздоровчого танцю "Дежавю" (пілатес, cardio funk)

Крім того, залишаючись в епіцентрі актуальних танцювальних напрямків, восени «Майбутнє хореографії» відкриває нові курси:
- Курс "Ragga Jam" у школі "Funked Heads"
- Курс "Мама+Я" для 2-річних дітей у групі "Малятко"
- Курс "Базового бального танцю" для дітей 4 – 6 річного віку.

На відкритті сезону усі бажаючі детальніше дізнаються про сучасні стилі і європейські методики, що викладаються у школах «Майбутнього хореографії», зможуть поспілкуватися з педагогами і обрати свій танцювальний напрямок.

Довідка
У сезоні 2013 творча спілка «Майбутнє хореографії» організувала 4 власних концерти та взяла участь у 11 святкових заходах у Новомосковську та інших містах Дніпропетровської області. З метою підвищення професійного рівня танцівників було проведено 3 змагання, 27 відкритих уроків та 4 майстер-класи із відомими українськими хореографами. Кількість виступів учнів на всеукраїнських заходах перевищила показники сезону 2012 вдвічі - танцівники спілки здобули призові місця, взявши участь у 28 змаганнях, батлах і конкурсах.


У сезоні 2014 «Майбутнє хореографії» підвищує планку хореографічного розвитку та пропонує кожному: «Танцюй тільки з кращими!».
Вхід на «Відкриття нового танцювального сезону» вільний.
Довідки за телефонами: 050 6040891, 096 4153145.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è