До десантників завітав гурт «Воплі Відоплясова»

До десантників завітав гурт «Воплі Відоплясова»


   9 июля 2014     1450
8 липня, у гості до воїнів 25 окремої повітряно-десантної бригади завітав гурт «Воплі Відоплясова». Перед початком виступу лідер гурту Олег Скрипка поспілкувався з десантниками, сфотографувався з усіма охочими та роздав автографи.

Годинний концерт, який пройшов у 5 гарнізонному будинку офіцерів, був присвячений пам’яті героїв, які загинули в літаку Іл-76 у небі над Луганськом та розпочався хвилиною мовчання.

— На цій сцені я по-новому розумію гасло «Слава Україні! Героям Слава!», адже саме тут ця фраза набуває того змісту, який був закладений нашими пращурами — патріотами України. Сьогодні в цій залі сидять герої нашої держави, і ми всі пишаємося вами, — зазначив Олег Скрипка.

Після закінчення концерту під акомпанемент музикантів гурту присутні виконали Гімн України.

— Для військовослужбовців та мешканців селища Гвардійське це стало знаменною подією. Та й ніщо так не підіймає бойовий дух, як патріотична пісня, ще й у виконанні одного з найвідоміших українців, — наголосив заступник командира бригади по роботі з особовим складом підполковник Ігор Скляров.

До десантників завітав гурт «Воплі Відоплясова» До десантників завітав гурт «Воплі Відоплясова» До десантників завітав гурт «Воплі Відоплясова» До десантників завітав гурт «Воплі Відоплясова»


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

РЕГІОНАЛЬНИЙ МЕДІА-ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è