Сталося непоправне

Сталося непоправне


   17 августа 2015     1816
13 серпня о 17.45 до рятувально-водолазної служби надійшов тривожний дзвінок: діти, які відпочивали на комсомольському острові, недорахувались свого товариша. Поки вирішували, радились, що вчинити, дорогоцінні хвилини швидко минали… Володимир Мілюков, учень 9 класу СЗШ №18, потонув.

Чому ж так сталося? Тому, що хлопці відпочивали у непідконтрольному рятувальній службі місці відпочинку, тому що довго вирішували, що робити, де шукати. У жодного школяра не було в телефоні номеру «порятунку». І ми впевнені, що батьки не розмовляли зі своїми хлопцями про небезпеку відпочинку на воді і не змусили записати «рятувальний» номер до телефону.

На такій відстані від рятувальної служби людину, яка потопає, можна було врятувати. Треба було зателефонувати на один з номерів:
 • 7-73-61​ рятувально-водолазної служби
 • 101 -​ бригади швидкого реагування
 • 103 працівників швидкої медичної допомоги.


Або ж бити тривогу на місці відпочинку - звати дорослих та намагатись допомогти потопаючому власними силами до приїзду рятувальників.

Шановні батьки!!



Будьте обережні самі і не залишайте без нагляду своїх дітей біля води. Слідкуйте за дітьми, пояснюйте їм, яка небезпека чекає на легковажних, особливо тих, хто пустує на воді і сподівається на те, що йому це минеться. У народі здавна говорять: «Береженого й Бог береже!», а тому треба самому дбати про власне життя.

ПРОХОЖИЙ не оставайся байдужим!!



Якщо ви побачили, що хтось потрапив у біду, потрібно швидко й спокійно оцінити ситуацію і почати діяти: викличте працівників рятувальної служби. Спершу: заспокоїти потерпілого, що йому допоможуть. Допомагаючий повинен бути дуже спокійним. Наближатися до потерпілого потрібно з чимось в руках - чи з палицею, вірьовкою, жердиною, чи виламати гілку з дерева – з будь-чим, за що міг би вхопитися потопаючий.

Будучи поблизу водойм, будьте обережні. Пам’ятайте, що за відхилення від правил безпеки часто доводить розплачуватися власним життям.

В разі нещасного випадку:
 • покличте на допомогу дорослих.
 • дійте спокійно та обдумано.
 • зверніться за допомогою до працівників рятувально-водолазної служби за телефоном 7 – 73 – 61, працівників швидкої медичної допомоги – 103
 • та бригади швидкого реагування 101.


Рятувально-водолазна служба просить ВАС занести телефон 7-73-61 в свої мобільники. В разі нещасного випадку дійте дуже швидко, не будьте байдужими.

Начальник комунального
закладу „Рятувально-водолазної
служби” м. Новомосковська В.А.Волков


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


 • æ
 • é
 • ä
 • è