«Ніка» підкорює серця українців

«Ніка» підкорює серця українців


   16 апреля 2009     2269
Моделі агентства «Ніка» продовжують підкорювати вершини українських конкурсів та фестивалів. Цього разу компетентні судді Полтави, Харкова та Кіровограду присудили високі нагороди усім учасникам, що представляли «Ніку».
У Полтаві на конкурсі «TV-star» честь агентства відстоювали почесні моделі: Олександра Єнчева (1-е місце у дефіле та у хореографії) та Олексій Гринько (1-е місце у дефіле та у номінації «Талант-шоу»).


У конкурсі краси «Міс чарівність-2009», що пройшов 22 березня у Харкові, модельне агентство було представлене п'ятьма моделями у молодшій віковій категорії. Результатом їх виступу стали п'ять нагород: гран-прі отримала Вероніка Котелевська, другою віце-міс стала Олександра Єнчева, третя віце-міс - Яся П'ятак, четверта віце-міс - Соня Соломаха, гран-прі серед хлопчиків завоював Олексій Гринько.

А вже 26 березня модельне агентство з повною готовністю демонструвало майстерність своїх красунь у Кіровограді, де відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс краси та талантів «Степова красуня». У молодшій віковій категорії гран-прі та почесне звання «Степова красуня» отримала Вероніка Котелевська. Серед учасників середньої категорії звання третьої віце-міс завоювала Вікторія Фіщук.

Члени журі усіх вищеназваних конкурсів відзначили високу підготовку моделей агентства «Ніка». І той факт, що воно досить молоде, адже свою діяльність розпочало лише 4 місяці тому, не зміг вплинути на кількість досягнень та вже присуджених титулів. Моделі «Ніки» залишають незабутні враження як у публіки, так і у журі. Тож хіба не є це найкращим визнанням?


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Я. Яцюк

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56