Помста за активну роботу

Помста за активну роботу


   3 июля 2009     1524
На останній сесії міської ради було зачитано повідомлення про звільнення з роботи депутата міської ради К. Пузиря.
До редакції газети звернулися жителі міста із запитанням, чому не працює громадська приймальня Партії регіонів, що сталося з головою партійного осередку, і яка причина звільнення його з роботи.
Щоб отримати відповіді на ці запитання, ми звернулися по телефону безпосередньо до Костянтина Віталійовича.


- Після сесії міської ради я з серцевим нападом потрапив до кардіологічного відділення міської лікарні. Далося взнаки хвилювання, яке довелося пережити у зв'язку із звільненням з роботи. Посудіть самі. Після 16 років роботи мене звільнили з посади інженера з техніки безпеки Новомосковського БТІ. І хоча працював я на 0,5 ставки, начальник комунального закладу О. Шевченко, свідомо порушуючи чинне законодавство, підписав протизаконний наказ. Його пояснення причини звільнення у сесійній залі міської ради виглядало вкрай непереконливо.

Вважаю, що Олександр Іванович просто помстився мені за активну роботу в інтересах громади міста. Адже ще в минулому році він був виключений з рядів членів Партії регіонів, а я, очоливши міський осередок, що називається, з головою поринув у проблеми, які хвилюють новомосковців. Я не залишив поза увагою жодне звернення, а таких на сьогодні величезна кількістьОсь і зараз, третій тиждень перебуваючи на лікарняному ліжку, отримую дзвінки з проханнями про допомогу. Тож паралізувати роботу міського осередку Партії регіонів Олександру Івановичу не вдалося.

Хочу запевнити жителів міста, як тільки одужаю, докладатиму всіх зусиль, щоб жодне питання не залишилося без розгляду.

Повідомляю, що на сьогодні Новомосковська громадська приймальня Партії регіонів вже працює, і там готові допомогти всім потребуючим допомоги. Нагадую її адресу: м. Новомосковськ, пл. Леніна,1, тел.: 80684005812, 80684065447.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55