Гастролери поза законом

Гастролери поза законом


   11 сентября 2009     1720
Про численні випадки травматизму на атракціонах у багатьох регіонах України чимало повідомлялось у засобах масової інформації. Наслідки порушень їх роботи - важкі травми, а то й смертельні випадки - стали пересторогою для відвідувачів атракціонів. Багато з них по всій країні були визнані непридатними для експлуатації і припинили своє існування. Особливо небезпечними є пересувні каруселі, які монтуються нашвидкуруч, і про заходи безпеки тут годі й мріяти.

Ще не вщухли розмови про це, як на головній площі м. Новомосковська знову з'явились гастролери. На цей раз - із Чехії. Представники преси вирішили дізнатися, чи є у них необхідні дозвільні документи, серед яких - рішення виконкому міської ради, узгодження з районом електричних мереж, представниками МНС, санепідемстанції на розміщення і роботу. Адміністратор чеського лунапарку запевнила, що всі необхідні папери будуть.

Але вже наступного дня ми не змогли знайти вчорашніх співбесідників, мабуть, пішли по інстанціях… Цікаво, чи могли діяти подібним чином у себе на батьківщині представники європейської країни, наприклад, розмістити важкі автомобілі на центральній площі будь-якого чеського міста, влаштувати там мийку та туалет…


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    57