Вклонімося вам низько до землі...

Вклонімося вам низько до землі...


   16 октября 2009     1534
Невільно спостерігаючи за жовтогарячим та багряно-червоним різнобарвям природи восени, чомусь до серця підкрадається смуток. Мабуть, з останнім вальсом кожного листка починаєш відчувати швидкоплинність часу, згадуючи про те, що поруч є люди, які заслужили нашу любов та повагу в осінню пору свого життя.

Тому на вечір відпочинку «Вклонімося вам низько до землі», що відбувся в Центральній дитячій бібліотеці, були запрошені почесні гості - бабусі й дідусі наших читачів, люблячі, терплячі, завжди готові допомогти. Вони - хранителі багатовікового людського досвіду, які втілюють у собі доброту та ласку, працелюбність, щедрість і відданість, перші наші вчителі й порадники.

Бібліотечне свято, присвячене старшому поколінню (ведуча - провідний бібліотекар Н. Кунах), пройшло у невимушеній теплій атмосфері, у дружньому колі великої бібліотечної родини, адже юні читачі разом зі своїми бабусями й дідусями залюбки брали участь у різноманітних дотепних літературних та музичних конкурсах і розвагах, згадуючи разом приємні моменти сімейного життя, цікаві епізоди з дитинства, улюблені казки, колискові.

Безперечно, у бабусь наших читачів турбот багато - просто не злічити, - але вони встигають і шити, і вишивати, і навіть майструвати іграшки. Наприклад, П. Албатова та Н. Костюк - новомосковські майстрині, які вже багато років передають цінний і багатий досвід молодшим поколінням. Всі присутні були приємно вражені красою представлених виробів на виставці поробок у читальному залі ЦДБ.

Задушевними піснями порадували гостей свята учні школи естетичного виховання Алла Земляна та Інеса Сербіна. Прикрасив захід танок у виконанні Аліси Овечко. Старше та молодше покоління мали змогу обмінятися думками щодо улюблених книжок дитинства та сучасної дитячої літератури біля книжкової виставки у читальному залі ЦДБ «Книжковий дивоград».

Тепла бесіда продовжилася за круглим столом з чашкою міцного чаю та смачними солодощами, що власноручно виготовили бабусі. Дякуємо всім вам за щирість ващих сердець, за любов та ласку, за недоспані ночі, за все, що можна вкласти в одне слово - турбота.

Спасибі вам, любі, за щире тепло,
За людяність вашу, за ваше добро,
За те, що зростили, за хліб на столі,
Спасибі, рідненькі, уклін до землі!


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

В. Кривенко, провідний бібліотекар ЦДБ

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56