Нагорода знайшла визволителя

Нагорода знайшла визволителя


   11 декабря 2009     1181
Усе більше віддаляються від нас події Великой Вітчизняної... Невблаганно рідішають ряди відважних захисників Вітчизни, на підході вже 65-річний ювілей Перемоги...
Кожен народ пишається своїми захисниками. Живі в глибокій зажурі схиляють голови перед пам’яттю тих, хто згорів у горнилі ненависної бойні. Стають на коліна перед тими, хто дивом вийшов з вогняного пекла живим, засуджуючи і зневажаючи паліїв війни.


З нагоди 65-ої річниці визволення Білорусі, очільник республіки О. Лукашенко нагородив ювілейною медаллю всіх, хто визволяв країну від загарбників. Долаючи сотні кілометрів доріг, переступивши 80-90-річний поріг життя, коли ресурс здоров’я уже майже вичерпано, не всі ветерани війни змогли отримати заслужену нагороду в урочистій обстановці.

За дорученням міської влади мені випало вручити медаль визволителю Білорусії, ветерану територіальної організації «Присамарська» Григорію Михайловичу Михайлову. Разом зі мною до оселі героя-визволителя завітали і активісти нашого міста. Фронтовику вручили медаль з посвідченням та лист-подяку від Президента Білорусії, скромний подарунок і, звичайно, квіти. Вдячному і схвильованому ветерану побажали здоров’я, довгих років життя під чистим небом України!


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

М. Васюк, голова ради ветеранів територіальної організації «Присамарська»

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56