1-го травня у Новомосковську через зіткнення катера і моторного човна загинули чотири підлітки

1-го травня у Новомосковську через зіткнення катера і моторного човна загинули чотири підлітки


   2 мая 2010     2474
О 14:50 1-го травня на Дніпропетровщині у Новомосковському районі, на річці Самара, сталася аварія із масовою загибеллю людей. Капітан моторного човна «Южанка», який орієнтовно порушив вимоги місцевих правил плавання на внутрішніх водних об’єктах, допустив зіткнення з катером «МАХУМ -1800 ХР», унаслідок чого загинуло 4 неповнолітніх (по двоє – 1993 та 1995 року народження), ще один (1993 року народження) постраждав і був госпіталізований. Водолази водолазно-рятувальної служби провели пошукові роботи й вилучили тіла загиблих з води.

1-го травня у Новомосковську через зіткнення катера і моторного човна загинули чотири підлітки 1-го травня у Новомосковську через зіткнення катера і моторного човна загинули чотири підлітки 1-го травня у Новомосковську через зіткнення катера і моторного човна загинули чотири підлітки 1-го травня у Новомосковську через зіткнення катера і моторного човна загинули чотири підлітки 1-го травня у Новомосковську через зіткнення катера і моторного човна загинули чотири підлітки
За фактом загибелі 1 травня 2010 року в м. Новомосковську чотирьох осіб та травмування п’ятого громадянина при зіткненні на річці Самара прогулочного катеру та моторного човна «Южанка» лінійним відділом міліції в річковому порту «Дніпропетровськ» порушена кримінальна справа за ст. 291 Кримінального кодексу України («Порушення чинних на транспорті правил»).
Обсуждение на forum.navy.dp.ua
Новость на gorod.dp.ua
Смертельное плавание!
Трагедія у Новомосковську: четверо підлітків загинули під катером


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Главное управление МЧС в Днепропетровской области

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56