Символ оновлення життя

Символ оновлення життя


   1 июня 2010     1977
Свято Трійці, яке цьогоріч ми відзначили 23 травня, - одне з найбільших християнських свят. Його ще називають П’ятидесятницею, адже Трійцю святкують на 50-й день після Воскресіння Христового, коли на Ісусових апостолів зійшов Дух Святий.

В народі свято Трійці ще називають «зеленим», «смарагдовим», літнім, бо воно символізує оновлення життя. В цей день прийнято храм Божий та власні оселі прикрашати гілками верби, клена, бузку, берези, луговими травами. На Трійцю люди приходять до храму з квітами та зеленим гіллям. Вважається, що весна та літо по-справжньому вступають у свої права саме після Трійці.

Символ оновлення життяУ святково заквітчаному зеленню та квітами Свято-Троїцькому храмі по вулиці Комсомольській (настоятель - протоієрей о. Миколай), на Трійцю яблуку ніде було впасти. Адже це ще й храмове свято, у зв’язку з чим до Новомосковська завітало багато шанованих гостей, а єпископ Дніпропетровський та Павлоградський Симеон відслужив разом зі священиками УПЦ КП святкову Літургію.

Служба Божа та проповіді відкрили віруючим глибинний зміст свята, яке полягає у поступовому відкритті Бога: спочатку в якості Бога-Отця він створив землю і все живе у ній, потім прислав на землю свого сина – Ісуса Христа, і, нарешті, послав Духа Святого на своїх апостолів та учнів. Тому свято Трійці символізує триєдиний образ Бога.
У цей святий день Владика Симеон відзначив грамотами благодійників храму, які допомагають у розбудові Української православної церкви.

Благодаттю Божою зійшли на кожного краплини свяченої води, якою, як завжди щедро, окропив віруючих настоятель храму о. Миколай.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Тамара Харківських

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55