ПЕРШИЙ ЗАЛІК

ПЕРШИЙ ЗАЛІК


   22 октября 2010     1566
Минуло літо, минули канікули. З настанням осені розпочався турнірний сезон з кіокушин карате. Вихованці та тренери клубу «Самурай» зробили коротеньку перерву влітку, і вже в серпні було разпочато серйозну підготовку.
На 25 вересня ми отримали запрошення до Київської області. Третя відкрита першість, яка проходила у м. Ірпінь, зібрала безліч спортсменів. Приїхали команди з Київської області та столиці, були також гості із республіки Білорусь. Всього понад 220 хлопчиків та дівчаток. Наше місто представляли: Владислав Заболотний - 9 років, Арсеній Кислий - 9 років, Ярослав Кравченко - 10 років, Святослав Горбаньов - 11 років, Олег ІІавлюченко - 12 років, Максим Гребінник - 13 років, Олександр Сириця - 14 років (тренер М. А. Заблуда), Віктор Кравченко - 15 років, Олексій Мержев - 15 років (тренер В. М. Завгородній).


З перших двобоїв стало зрозуміло, що рівень підготовки і воля до перемоги у наших супротивників на високому рівні. Через недоліки підготовки у деяких випадках нас спіткала невдача. Але, незважаючи на труднощі, рахунок перемоги було відкрито. До своєї скарбнички нагороди додали наступні вихованці клубу: Максим Гребінник - 1 місце, Олексій Мержев - II місце, Арсеній Кислий - III місце, Святослав Горбаньов - III місце, Кравченко Віктор - III місце.

Слід зазначити, що Максим Гребінник виступав одразу у двох вагових категоріях. І в другій, більш важкій, посів IV - місце. Це не лишилось не поміченим організаторами турніру, які нагородили його грошовою премією. Тепер попереду багато роботи, бо на спортсменів уже чекають нові змагання.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

М. Заблуда, тренер

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55