Новомосковськ спортивний

Новомосковськ спортивний


   24 января 2011     2022
Наприкінці грудня 2010 року в спортивному залі ДЮСШ управління освіти м. Новомосковська проводився другий тур зональної першості Всеукраїнської дитячої ліги з волейболу серед дівчат 1994-95 років народження.

До складу збірної команди Дніпропетровської області увійшло вісім вихованців тренера ДЮСШ м. Новомосковська – Бориса Борисовича Рублевського: Лілія Рублевська, Аліна Бережинська, Катерина Попова, Ірина Новікова, Валерія Головченко, Валерія Іванова і Вікторія Резнік; три вихованки тренера Дніпропетровського транспортного економічного технікуму – Василя Антоновича Бубнова: Людмила Вострікова, Анастасія Кравченко, Альона Овсієнко та тренера Дніпропетровського політехнікуму Василя Гавриловича Шляхти – Олена Петренко.

Зазнавши поразки в напруженій боротьбі від команди вищого обласного училища фізичної культури м. Донецька і отримавши перемоги над збірними командами Полтавської та Харківської областей, команда Дніпропетровської області за підсумками ігор двох турів посіла друге місце в своїй підгрупі і отримала шанс продовжити боротьбу за нагороди.

Адміністрація ДЮСШ висловлює подяку тренеру Б. Б. Рублевському та його вихованцям за успішний виступ.
З 26 по 28 грудня 2010 року в спортивному залі ДЮСШ управління освіти проводився обласний традиційний турнір з футзалу серед дитячих команд, присвячений пам'яті О.М. Сучкова.

В змаганнях взяли участь по шість команд у трьох вікових групах з дитячо-юнацьких футбольних клубів: «Приморець» - м. Феодосія, «Біомед» - м. Київ, «Інтер» - м. Дніпропетровськ та ДЮСШ м. Саки, смт. Магдалинівки та м. Новомосковська.

Під час урочистого відкриття турніру директор ДЮСШ Ірина Володимирівна Сапега привітала юних футболістів і тренерів з наступаючими святами, ознайомила присутніх з життєвим шляхом О.М. Сучкова, пам'ять про якого до сьогодні шанують новомосковці, та побажала учасникам змагань всіляких гараздів у повсякденному і спортивному житті.

Голова спорткомітету Тетяна Геннадіївна Шевцова від імені міської адміністрації також привітала учасників турніру з наступаючими новорічними святами і побажала їм успіхів у змаганнях.
Після цього головний суддя змагань Олександр Іванович Сігєєв приступив до виконання своїх обов'язків.
В результаті триденної напруженої боротьби переможцями і призерами у відповідних вікових групах стали:

Старша вікова група (1998 рік народження)
I місце — ДЮФК «Інтер» м. Дніпропетровськ;
II місце – ДЮСШ м. Саки;
III місце – ДЮСШ м. Новомосковськ.

Середня вікова група (1999 рік народження)
І місце – ДЮФК «Інтер» м. Дніпропетровськ;
II місце – ДЮСШ м. Саки;
III місце – ДЮСШ м. Новомосковськ.

Молодша вікова група (2000-2001 роки народження)
I місце – ДЮФК «Інтер» м. Дніпропетровська;
II місце – ДЮФК «Біомед » м. Києва;
III місце – ДЮСШ смт. Магдалинівка.


На фінальні ігри турніру до спортсменів завітали гості: Вікторія Віталіївна Шилова (депутат і заступник голови облради), Ірина Сергіївна Калюжна (заступник міського голови з соціальних питань), Костянтин Віталійович Пузирь (голова МО ПР), Олександр Степанович Загоруйко, Віталій Володимирович Соловйов, Игор Петрович Олійник та Сергій Валентинович Коцюра (депутати міської ради).

Вони звернулися до всіх присутніх з новорічними привітаннями та побажаннями і вручили кожному переможцю і призеру змагань новорічні подарунки, а також подякували тренерам за їх роботу.
В командному заліку переможці і призери нагороджені грамотами.

Адміністрація ДЮСШ, тренерський колектив та юні футболісти висловлюють подяку спонсорам від Партії регіонів, ЧП «Лобус» та ЧП «Кардашов Олег» за надану допомогу в організації передноворічного дитячого футбольного свята.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Адміністрація ДЮСШ

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55