Здоровя  -  запорука успіху!

Здоровя - запорука успіху!


   17 сентября 2008     3098
Новий навчальний рік для студентів нового набору Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка розпочався з спортивно-оздоровчого заходу, присвяченого “Дню здоров'я”.
У призначений день на галявині біля оздоровчого дитячого табору “Лісова казка” було проведено першість коледжу з техніки туризму, міні-волейболу та комбінованої естафети. Стартувало 350 студентів із 11 навчальних груп. Очолювали команди керівники груп.


Студенти отримали можливість показати свою фізичну підготовку, організованість, проявити наполегливість та характер. Напружена та цікава спортивна боротьба закінчилася беззаперечною перемогою груп комерційного відділення . Перше місце - група ТКМ-21 (кер. групи К. Дроздова), друге місце - група ТКМ-22 (кер. Т. Грицюк), третє місце посіли групи Ю-21 та Ю-22 (кер. О. Мошенець, Т. Бертіна).

Спортивно-оздоровчий захід організували та провели: зам. директора з виховної роботи О. Бут, зам. директора з виробничого навчання Т. Федченко, викладачі фізичного виховання В. Яловий та А. Мусієнко.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

А. Сухий, керівник фізичного виховання

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56