Чемпіонат Дніпропетровської області з бойового самбо

23 квітня вихованці Новомосковського спортивного клубу змішаних єдиноборств «Адреналін» взяли участь у відкритому чемпіонаті Дніпропетровської області з бойового самбо. З семи спортсменів шестеро посіли призові місця. А саме: I місце у ваговій категорії до 62 кг посів Микола Терещенко, другі місця — за Сергієм Михайлюком (кат. до 82 кг) та Олегом Логвиненком (кат. до 52 кг). Треті місця посіли Ярослав Песляк (кат. до 62 кг) та Едуард Пшеничний (кат. до 68 кг). У фіналі Владислав Кравченко зустрівся на рингу з призером чемпіонату світу та показав чудовий результат. Однак при рівному рахунку, судді зарахували перемогу своєму бійцеві. Тож Влад посів друге місце.

Це далеко не перші, й сподіваємося, не останні, досягнення наших спортсменів. Вони й раніше брали участь у змішаних видах єдиноборств: фри-файт, вільна боротьба, рукопашний бій, бойове багатоборство, тощо.

Тренерський склад в особі О. Агеєва та К. Гаврильченка вітають своїх вихованців з достойними результатами.

18-19 квітня 2011 року у м. Дніпропетровську проводився традиційний дитячо-юнацький турнір з баскетболу, присвячений 50-ій річниці польоту в космос Юрія Гагаріна.

Вихованці тренера ДЮСШ управління освіти Ігоря Васильовича Кобця в середній віковій групі обіграли усіх своїх суперників, посіли І місце і нагороджені Кубком, медалями та грамотами баскетбольного спортивного клубу «Динамо-Дніпро».

На II місці — команда дитячого будинку «Горлиця», на III — «Динамо — Дніпро».

Організаційним комітетом кращим центровим визнаний Ілля Кабацюра, а кращим гравцем турніру — Герман Пивоваров.

Вдало виступили на цьому ж турнірі і вихованці тренера Алли Миколаївни Пелипенко. Серед хлопчиків 1992 — 2000 років народження вони піднялися на третій щабель п’єдесталу пошани і також нагороджені Кубком, медалями та грамотами.

Кращим нападником визнаний гравець нашої команди Владислав Астафуров.