Одні з найсильніших в Україні

У м. Тернівка нещодавно відбувся Всеукраїнський турнір з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь 160 танцюристів з Харкова, Павлограду, Запоріжжя, Полтави, Тернівки та Новомосковська.

Наше місто традиційно представляли вихованці спортивного клубу «Альбатрос» під керівництвом І. Єфіменко. 25 спортсменів змагались у категоріях: «діти», «юнаки», «юнаки-акробатика», «юніори», «рок-шоу-соло», які показали цього разу відмінні результати.

У категорії «діти» ІІ місце посіли: Влад Дурнєв та Дарина Вікторова (колегіум №11).

У категорії «юнаки — акробатика» ІІ місце дісталося Андрію Коряку та Марії Ковпанець (ЗОШ №6), ІІІ місце вибороли Олексій Піщаний та Вероніка Фадєєва (ЗОШ № 6).

У категорії «рок-шоу» фіналісткою та призером стала Дарина Ратушна (ЗОШ №6).

А найвищу сходинку на п’єдесталі посіли наші спортсмени у категорії «юніори» — Єгор Попков (ЗОШ №18) та Карина Кривенко (гімназія №3).

Друге місце у цій категорії завоювали Станіслав Прудкий (ЗОШ №15) та Анастасія Бондаренко (колегіум №11).

Спортивний клуб «Альбатрос» у черговий раз довів, що новомосковські спортсмени є одними з найсильніших в Україні.

Вітаємо їх з високими досягненнями та бажаємо подальших перемог!