Не було рівних нашим козакам

Не було рівних нашим козакам


   27 мая 2011     1187
Днями у м. Запоріжжя, на тому місці, де починався легендарний Великий Луг, було проведено козацький військово-патріотичний вишкіл «Джура-2011».

Участь в цьогорічних змаганнях взяли вихованці з 22 гуртків, клубів та секцій козацького напрямку роботи. Вихованці гуртка козацького військово-патріотичного виховання «Школа Джур» Центру позашкільної роботи нашого міста під керівництвом Михайла Гладуша, в напруженій боротьбі вибороли друге місце. Не було рівних нашим молодим козакам у таких дисциплінах, як стройова підготовка та козацький рукопаш. Також грамотами були відзначені успіхи в медичній підготовці, історії України та козацтва, здача нормативів з загально-фізичної підготовки.


Керівництво Центру позашкільної роботи висловлює подяку адміністрації ДП ОПС ринок «Центральний», приватним підприємцям Дмитру Різніченку, Надії Кіщак, Інглабу Валієву та батькам вихованців за фінансову та матеріальну підтримку.На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56