VI Літні спортивні ігри області з волейболу серед юнаків

VI Літні спортивні ігри області з волейболу серед юнаків


   27 мая 2011     1407
Нещодавно у м. Дніпропетровську проводилися VI Літні спортивні ігри області з волейболу серед юнаків 1993-1995 років народження.

В змаганнях, які проводилися за змішаною системою, взяли участь команди з міст Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Орджонікідзе, Новомосковська, Павлограду, Синельникова та смт. Царичанки. Команду нашого міста представляли вихованці тренерів Наталії Миколаївни та Бориса Борисовича Рублевських: Владислав Гамоля, Володимир Біряєв, Дмитро Омеляненко, Денис Приходько, Олександр Педоря, Федір Дорошевич, Анатолій Деревянко, Юрій Чесноков та Євген Макагон.


Отримавши перемоги в напруженій боротьбі над збірними командами м. Орджонікідзе та Синельникова, наші юнаки посіли перше місце в своїй підгрупі і вибороли право боротися за нагороди вищого ґатунку. У півфіналі наша команда з рахунком 3:0 перемогла волейболістів Царичанки. А в фінальній грі за перше-друге місця поступилася більш досвідченій збірній команді з міста Дніпропетровська і посіла другий щабель п’єдесталу пошани. В стиковій грі за третє-четверте місця команда смт. Царичанки перемогла збірну з міста Синельникова.


Переможці та призери VI Літніх спортивних ігор області нагороджені грамотами управління з фізичної культури та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.


Адміністрація ДЮСШ управління освіти висловлює подяку тренерам і їх вихованцям за вдалий виступ, а батькам — за фінансову підтримку, без якої була б неможлива наша участь в даних змаганнях.На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Іван Дроздов, директор ДЮСШ

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55