Чемпiони спортивних iгор школярiв

Чемпiони спортивних iгор школярiв


   15 марта 2012     1222
З 1 по 3 березня поточного року в м. Орджонікідзе проводилися ІV Спортивні ігри школярів Дніпропетровської області з волейболу серед дівчат 1996 року народження.
В змаганнях, які проводилися за змішаною системою, взяли участь 14 команд з різних регіонів області.


Збірну команду нашого міста представляли вихованці тренерів ДЮСШ управління освіти Наталії Миколаївни та Бориса Борисовича Рублевських – (останній представник команди): Марія Павлова, Аліна Фінько, Катерина Сазонова – колегіум № 11, Аліна Бережинська, Анастасія Мурчич, Яна Масенко – СЗШ № 18, Катерина Єровенко – гімназія № 3, Руслана Яковенко – СЗШ № 6 та Ольга Пасічник – ліцей «Самара».

Отримавши в своїй підгрупі, по черзі, перемоги над збірними командами міст Дніпродзержинська, Павлограда, Синельникового, смт. Царичанки, Криворізького та Покровського районів, наші дівчата посіли перше місце і вибороли право боротися за медалі вищого ґатунку.

У фінальній грі за 1-2 місця наша збірна зустрілася зі своїм давнім суперником, командою МДЮШОР м. Дніпропетровська, яка також стала переможцем у своїй підгрупі. Кожна із дівчат добре знає одна одну, а тому інтрига зустрічі зберігалася до кінця гри. В першій партії перемогли наші вихованці, другу партію виграли суперники. Вирішальну партію з рахунком 17:15 виграли наші дівчата і стали чемпіонами ІV Спортивних ігор школярів Дніпропетровської області.

Третє місце посіла команда м. Дніпродзержинська, яка з рахунком 2:0 обіграла команду ДЮСШ м. Орджонікідзе.
Команда-переможець нагороджена Кубком і грамотою, а гравці – медалями та грамотами.

* * *


Одночасно, в цей же період, у місті Нікополі проводилися такі ж змагання серед юнаків 1995 року народження.
В змаганнях взяли участь 11 команд.

Команду м. Новомосковська представляли вихованці Наталії Миколаївни Рублевської: Денис Приходько, Денис Горобець, Антон Козлов – СЗШ № 6, Олександр Педоря – ліцей «Самара», Дмитро Омельяненко та Володимир Біряєв – колегіум № 11.

Як і дівчата, наші юнаки в надзвичайно напруженій боротьбі отримали перемогу в своїй підгрупі, але на фінальну гру за 1-2 місце з командою ДЮСШ № 1 м. Нікополя, у них не вистачило сил.

Через відсутність коштів, деякі вихованці не змогли поїхати на змагання, а тому нашій шестірці всі ігри прийшлося грати без замін.
Таким чином, отримавши поразку від господарів з рахунком 2:0, наша команда зайняла ІІ щабель п’єдесталу пошани.
Гравці і команда нагороджені грамотами.

Організаційним комітетом кращим гравцем нашої команди визнаний Денис Горобець.
На третьому місці команда ДЮСШ смт. Царичанки, яка з рахунком 2:0 перемогла команду Синельниківського району.

Адміністрація ДЮСШ управління освіти висловлює подяку тренерам і вихованцям за їх успішний виступ, а батькам – за фінансову підтримку, без якої була б неможлива участь збірних команд міста Новомосковська в даних змаганнях.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55