Спорт для всіх єднає Україну

Спорт для всіх єднає Україну


   9 сентября 2012     1210
З 31 серпня по 8 вересня в рамках року спорту та здорового способу життя в Україні, а також з нагоди відзначення Дня фізичної культури триватиме восьма Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!».
Велоестафета охоплює всі регіони України. До Києва велосипедисти стартували з Тернополя, Хмельницького, Вінниці, Севастополя, Луганська та Одеси.


Всі команди цього наймасовішого аматорського велопробігу пронесуть територією України прапор своєї області та встановлять його у Києві 8 вересня 2012 року під час урочистого фінішу. Загальна відстань, яку велоентузіасти мають здолати автомобільними шляхами країни, становить 5000 кілометрів.

В Новомосковську учасників естафети зустрічали традиційно тепло. Хліб-сіль і привітання від міського голови Сергія Мороза спортсмени прийняли із вдячністю, хоча зовсім не це, мабуть, найбільше вразило гостей. Мер особисто зустрічав марафонців на в’їзді у місто, після чого теж приєднався до цієї акції, проїхавши на велосипеді разом із колоною учасників до площі Леніна, де й відбулися урочистості.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Андрій Александрович. Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56