На вищих щаблях п’єдесталу

В чемпіонаті Дніпропетровської області з панкратіону розділу MMA, що пройшов 6 жовтня, взяли участь й спортсмени з новомосковського клубу змішаних єдиноборств «Адреналін». Наші спортсмени показали наступні результати: Глеб Богданов посів ІІ місце у ваговій категорії до 57 кг, Олег Логвиненко – І місце у в/к до 59 кг, а Максим Калашников – І місце у в/к до 62 кг.

У ваговій категорії до 66 кг боролися 3 спортсмени-одноклубники. Пройшовши важкий шлях до фіналу, розділили між собою три перших місця: Богдан Бондарук, Павло Щербаков та Дмитро Чайка. Кирило Рогожин посів ІІ місце у в/к до 69 кг, а Олексій Ремезок у тій же категорії став третім. У віковій групі старше 20 років наступні результати: Олександр Лисоводський (в/к до 69 кг) – ІІ місце, Антон Охримович (в/к до 71 кг) – І місце, Владислав Кравченко (в/к до 63 кг) – ІІ місце. Треба зазначити, що Владиславу було вручено приз за волю до перемоги, адже, незважаючи на зламаний у двобої ніс, він вистояв і виграв поєдинок. Однак на фінальний двобій лікар бійця не допустив.

На цих змаганнях Кирилу Рогожину за попередні заслуги було вручено посвідчення кандидата у майстри спорту України.