Знай наших!

Знай наших!


   27 октября 2012     2227
України з кікбоксингу відбувся 12-14 жовтня у м. Павлограді. В цих змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени всієї країни. Честь нашого міста відстоювали троє спортсменів.

Вихованець НФБ Сергій Семенюк виступив у двох версіях – Лайт-контакт та Фул-контакт – у ваговій категорії до 71 кг. Проклавши нелегкий шлях до напівфіналу, Сергій не дібрав декількох балів, щоб стати фіналістом змагань, отже він посів треті місця в обох версіях. Денис Голушко, також представник НФБ, виступав у цих же версіях, але у ваговій категорії до 75 кг. Дійшовши до фіналу, Денис залишив за собою яскраві перемоги, виграні як нокаутом, так і за очками. У фіналі наш спортсмен зійшовся із не менш сильним суперником, поступившись йому у рівному поєдинку, та посів другі місця також в обох версіях.

Кирило Гаврильченко, представник спортклубу «Адреналін», виступив за версіями Лоу-кік та Фул-контакт у ваговій категорії 91+. Він видовищно завершив три поєдинки, відправивши всіх суперників у нокаут у перших раундах. В результаті Кирило Гаврильченко посів перші місця за версіями Лоу-кік та Фул-контакт.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Андрій Александрович. Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    57