Успішний  старт!

Успішний старт!


   23 декабря 2008     1879
Не кожна людина може похвалитися тим, що вона вміє грати у настільний теніс. Цей вид спорту не такий популярний в Україні, як футбол чи баскетбол, але бажаючих навчитися та грати у цю цікаву гру ніколи не бракує, хоча специфіка гри вимагає володіти неабиякою спритністю та реакцією, уміння швидко думати і мати велику витримку, впевненості у своїх силах.

Всі ці якості були продемонстровані збірною командою Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. Литвиненка у складі:
Н. Петренко, А. Скомарова, Я. Мірошниченка, які стали переможцями зональної першості області серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у м. Новомосковську 10 грудня цього року.

Невимушено і впевнено були обіграні команди навчальних закладів міст Павлограду та Новомосковська. Треба зазначити, що команда кооперативного коледжу у цьому складі тричі поспіль стала переможницею
зональних змагань першості області.

В особистому заліку Н. Петренко є дворазовим призером фінальних змагань 2006 та 2007 рр., які традиційно проходять у м. Дніпродзержинську.

Бажаємо спортивних досягнень та хороших показників у навчанні, адже нинішній рік - випускний.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

А.Сухий, керівник з фізичного виховання

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56