Наші перемоги

Наші перемоги


   12 февраля 2009     1650
Останнім часом наше місто стало центром спортивних подій не тільки в Україні, але й далеко за межами. Саме у нашому все частіше проводяться змагання обласного та всеукраїнського Так, 17 та 18 січня вперше у нашому проходив Чемпіонат області з пауерліфтингу серед дорослих. Змагання проводились у спортивному залі ДЮСШ управління освіти. Вони розпочалися яскравими показовими виступами вихованців СОК „Байпас” та танцювальних колективів.

Новомосковські спортсмени успішно розпочали новий спортивний сезон. В черговий раз брати Максим та Павло Велички встановили обласні рекорди та завоювали золоті нагороди. Павло у ваговій категорії до 100 кг набрав в сумі 760 кг, а Максим у ваговій категорії до 110 кг – 780 кг. Третє „золото” у ваговій категорії до 125 кг – 307,5 кг отримав Влад Кривоконєв. У підсумку збірна команда міста отримала загальнокомандне місце в змаганнях.

Особливу подяку хочеться висловити нашим ветеранам. Іван Сергійович Паранько ЄAa( 62 роки ) у ваговій категорії 67,5 кг виборов золоту нагороду Сергій Слободенюк (45 років) у ваговій категорії до 82,5 кг також посів місце. Загальні результати команди: М.Кнюпа (до 60 кг) місце, О. Швець (до 110 кг) місце, О. Литвиненко (до 90 кг) місце, Я. Карбівничий (до 75 кг) місце.

Дуже дякуємо людям не байдужим до спорту, допомогли у проведенні вищеназваних змагань: О.Швецю, В.Чашці, С.Резніку, О.Гаркавенку, В.Карпенку, О.Івченку.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Т. Шевцова, голова міськспорткомітету

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56