Нова зірочка на спортивному небосхилі

Нова зірочка на спортивному небосхилі


   10 апреля 2014     1553
Новомосковщина завжди була багата на таланти. Наші дітки – серед перших в області на творчих конкурсах, спортивних змаганнях.

Нещодавно ряди чемпіонів поповнилися новою зірочкою – перше місце (категорія А) на традиційному турнірі з художньої гімнастики Ніка-2014 отримала Анастасія Погоріла. Змагання проходили 2-5 квітня у м. Нікополі. За нагороду разом з Настею змагалися юні спортсменки з різних куточків області.


Художня гімнастика – особливо вимогливий вид спорту. Адже окрім гарної фізичної підготовки, учасниці повинні мати відчуття ритму, граціозність, неабиякі артистичні дані. Тож недарма, маючи гарну фізичну підготовку та ще й творчу натуру на додаток, Настя обрала саме цей вид спорту.

Треба сказати, що любов до фізичної культури Анастасії прищепила мама Олена, яка у свій час займалася спортивною гімнастикою. Побачивши здібності дитини, вона відвела її спочатку до Новомосковської циркової студії, а потім і до Школи олімпійського резерву з художньої гімнастики у Дніпропетровську. Вже п’ятий рік Анастасія успішно суміщає і навчання, і заняття спортом, бере участь у різноманітних змаганнях, де посідає призові другі-треті місця. І от, нарешті, перемога!

Вітаємо юну гімнастку і бажаємо й надалі підкорювати спортивні висоти, радувати своїми досягненнями рідних, тренерів та своїх земляків-новомосковців!

Анна Чиндрова


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    57