ВОЛЕЙБОЛІСТИ В ЧИСЛІ ПЕРШИХ

ВОЛЕЙБОЛІСТИ В ЧИСЛІ ПЕРШИХ


   27 марта 2009     1426
З 12 по 15 березня в м. Орджонікідзе проводилась першість Дніпропетровської області з волейболу серед дівчат 1996-97 р.н.
В змаганнях взяли участь вісім команд з міст Апостолово, Покрівка, Царичанка, Новомосковськ, Васильківка, Петропавлівка.
Команда дитячо-юнацької спортивної школи Управління освіти нашого міста дуже вдало зіграла в групових іграх, демонструючи досить високий рівень підготовки, посіла перше місце. Але в фінальній грі з командою м. Зеленодольська наші дівчата не впоралась з хвилюванням - і посіли друге місце, поступившись команді-переможниці кількома очками.


Збірна команда у складі : Бережинської Аліни, Бундз Лізи, Іванової Лізи, Кайзер Анни, Масенко Яни, Скляренко Анни, Фінько Аліни, Яковенко Руслани, Петраш Ярослави, Легези Наталії, Мурчич Анастасії, Павлової Марії, - на цих змаганнях вразила присутніх вболівальників високим рівнем підготовки і порадувала свого тренера Рублевську Наталію Миколаївну ввічливістю і доброзичливістю.

Адміністрація ДЮСШ щиро вітає тренера та молодшу групу волейболісток з досить вдалим виступом, висловлює їм подяку і зичить успіхів у праці, навчанні та подальших стартах. Ми дуже вдячні батькам, які взяли на себе всі витрати, пов'язані з участю їх дітей у змаганнях. Лише завдяки вашому фінансуванню наші дівчата вкотре довели, що вони кращі.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

С. Федорченко, заступник директора ДЮСШ

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56