Наші - кращі!

Наші - кращі!


   21 мая 2009     2038
Три дні - з 14 по 17 травня - тривав у Павлограді чемпіонат України з кікбоксингу за версією IAKSA (WTKA). На урочистому відкритті успіху боксерам побажав М. Петров, президент федерації аматорського кікбоксингу за версією IAKSA. Честь нашого міста захищали п'ятеро спортсменів - і кожен повернувся додому із перемогою.

Гостинно зустріло місто юнаків з різних куточків України - Київської, Вінницької, Донецької, Запорізької, Харківської і Дніпропетровської областей. Не стали виключенням і новомосковці, яких Павлоград підкупив чистотою і ошатністю. Приємні враження і, звісно, хороша підготовка сприяли тому, що наші хлопці продемонстрували відмінну гру.

Бої тривали з ранку і до вечора. Чудово зіграли в розділі фул-контакт М. Камчатний, І. Захаров, А. Григорян та С. Семенюк, які в підсумку посіли треті місця. Як завжди переможно виступив Є. Кіценко - він провів три успішні бої, з яких два виграв нокаутом у харків'янина і дніпропетровця, і в підсумку посів перше місце.

Хороша гра, яку продемонстрували новомосковці, посприяла тому, що Дніпропетровська область посіла перше місце в загальнокомандному заліку підсумкових змагань, а Є. Кіценко ввійшов до збірної України. Вітаємо наших хлопців і незмінного тренера А. Безменка з перемогою та бажаємо їм подальших успіхів!


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Адміністрація федерації боксу

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55